ساعات بازدید: 10 الی 14

09308715001

با ما بدون واسطه خرید کنید...

در اینجا چند نکته درمورد چگونگی انتخاب یک سگ مناسب برای شما و آنچه که باید برای آماده سازی منزلتان جهت ورود یک دوست جدید انجام دهید در اختیارتان می گذاریم.

چگونه یک سگ انتخاب کنیم؟

1- سگ ها انرژی و وقت زیادی می گیرند. اما اگر به تنهایی زندگی میکنید و بیشتر اوقات روز را سر کار هستید شاید سگ بهترین انتخاب برای شما نباشد.

2- اگر اغلب در منزل نیستید و شما واقعا علاقمند به داشتن یک سگ هستید بهتر است که یک نژاد سگ واکر انتخاب کنید.

3- هر سگی که شما انتخاب میکنید نه تنها با شیوه ی زندگی شما بلکه با محیط پیرامون شما هم باید سازگاری داشته باشد. اگر شما در آپارتمان کوچکی زندگی میکنید سگ بزرگ برای شما خوب نیست. مطمئنا شما نمی خواهید که سگتان درگیر مسائل مربوط به سلامت یا خستگی و افسردگی شود و یا اینکه شروع به آسیب زدن به وسایل منزل کند. سگ بزرگ واقعا متعلق به فضاهای باز و بزرگ هستند.

4- با توجه به آب و هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنید، تحقیق کنید که کدام نژاد برای آن آب و هوا مناسبتر است. به ویژه اگر شما حیاط دارید و می خواهید سگتان را در حیاط نگهداری کنید.

5- توله سگ ها وقت و زمان برای آموزش نیاز دارند. اگر شما نمی خواهید که به وسایل منزلتان آسیب برسد و وقت و حوصله کافی برای آموزش توله سگ را ندارید، بهتر است به خرید یک سگ بالغ و تربیت شده فکر کنید.

6- صرف نظر از اینکه چه نژادی را انتخاب میکنید، از سگ خود لذت ببرید! اکثر افراد معتقدند که هیچ دوستی بهتر از یک سگ وجود ندارد.

مسائلی که قبل از خرید سگ باید در نظر گرفت:

۱- سعی کنید به تعداد کافی و سایل بازی برای توله سگ فراهم کنید و وسایل ارزشمندتان از قبیل کفش و لباس را جمع آوری کنید، حتماً مواد شیمیایی و دارو را از دسترس توله دور کنید چون توله سگ ها بسیار کنجکاو هستند و می خواهند که هر چیزی را بررسی کنند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز خطرناکی برای آنها وجود ندارد .

2- سگ خود را در اسرع وقت جهت انجام معاینات پزشکی و زدن واکسن نزد دامپزشک ببرید. با انجام این تدابیر سگ شما سالم تر و عمر طولانی تری خواهد داشت و از شما سپاسگزار خواهد بود .

3- یک قلاده جهت مهار کردن و تحت کنترل در آوردن سگ خود تهیه کنید. اگر قلاده بیش از حد کوچک و یا بزرگ باشد می تواند موجب شود که سگ در حین پیاده روی به خودش و یا حتی به دیگران صدمه بزند و یا حتی شل شده و سگ شما فرار کند. بنابراین در انتخاب قلاده دقت کنید و متناسب با سایز سگتان خرید کنید .

نوشتن دیدگاه


ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین اخبار آگاه شوید...