ساعات بازدید: 10 الی 14

09308715001

با ما بدون واسطه خرید کنید...

زیستگاه اصلی این نژاد مناطق سردسیر آلاسکا هست.ولی این نژاد در ایران پرورش و تکثیر یافته و تقریبا با این آب و هوا آداپته شده. منتها در مناطق جنوب کشور که آب و هوای گرمتری دارند نیازمند این هستند که در فصل گرما یک فالب یخ در کنارشان قرار دهید و یا اینکه از کولر برایشان استفاده کنید.
نژاد هاسکی در رنگ های پشت خاکستری، پشت مشکی، قهوه ای، گلد و سفید یکدست و از لحاظ پوشش مویی نیز در دو حالت مو بلند و مو متوسط وجود دارند که تمامی این رنگ ها در مجموعه سرزمین سگ ها موجود می باشند.
خیر؛ به هیچ عنوان رنگ چشم در اصالت سگ تاثیری ندارد. ممکن است از یک مادر و پدر اصیل، توله هایی با چشمهای متفاوت به وجود بیاید. مثلا چشم آبی، تا به تا و تیله ای که همگی اصیل هستند و فقط در ارزش ریالی سگ تفاوت ایجاد میکند و انتخاب آنها به سلیقه ی مشتری برمیگردد.
سعی کنید این پنج دستور را در ابتدای آموزشهای خود حتما با سگتان کار کنید: بشین (دستور نشستن سگ) ، دراز بکش (دستور خوابیدن سگ) ، آهسته (کند کردن سگ) ، بیا (فرا خواندن سگ) ، آرام (دور کردن سگ از خشونت).
از بین 12 نژاد موجود در مجموعه سرزمین سگ ها بهترین سگ هایی که بیشتر برای نگهبانی مناسبتر هستند عبارتند از روتوایلر ، ژرمن شپرد، دوبرمن ، مالینویز، پیت بول که البته مسئولین فروش ما با توجه به محیط شما از قبیل باغ و ویلا، کارخانه ، منزل، بهترین پیشنهاد را به شما ارائه خواهند کرد.
زیرا هزینه و وقتی که شما برای یک سگ اصیل و یک سگ دو رگه در طی سالیانی که قراره از اون نگهداری بکنید، میگذارید تفاوت آنچنانی نداره و مهم تر از همه اینکه هوش سگ اصیل اصلا قابل مقایسه با سگ های دو رگه نیست. پس با دقت و تحقیق کافی از مراکزی خرید کنید که به اصل بودن سگ خود اطمینان کافی داشته باشید.
دقت کنید که سگ ها روغنی روی پوشش آنها وجود دارد که از آنها محافظت میکند. حمام بیش از حد باعث از بین رفتن این روغن و بروز مشکل برای سگتان خواهد شد. تا آنجایی که امکان دارد فقط با برس کشیدن سگ را تمیز کنید و در موقع نیاز آن را حمام کنید. در بخش مقالات هر نژاد در این رابطه توضیح داده ایم.
این نوع ژرمن حاصل دخالتهایی است که انسان در ژن های این نژاد کرده است. معمولا ماده های این نوع ژرمن بعد از زایمان اول فلج شده و نرها هم بعد از حدود 2 سال به مشکلات کپل و دیسپلازی دچار میشوند. بهترین نوع ژرمن ، ژرمن ورک می باشد.
سعی کنید برای موارد غیر ضروری به دامپزشکی نروید. چون مکانی است که امکان انتقال بیماری به سگ شما وجود دارد. در صورت مراجعه، اجازه ندهید سگتان آزادانه در محیط آنجا بچرخد و در باکس مخصوص به خود نگهداری شود و در صورت امکان هنگامیکه نوبت سگ شما شده است وارد محیط دامپزشکی شوید که تا آنجایی که امکان دارد...
بله ، ما با تحقیق کافی و آزمون و خطا در ذائقه ی سگهایمان، توانسته ایم برند سازگار با آنها را پیدا کنیم و برای راحتی حال مشتریان عزیزمان اقدام به فروش همان غذا ، با کیفیت عالی و قیمت مناسبتر از پت شاپ ها کرده ایم.

در

سایت خرید سگ

سرزمین سگ ها شما می توانید از سوالات و پاسخ های موجود درباره

نحوه خرید سگ

،

راهنمای خرید سگ نگهبان

، جهت

خرید توله سگ ارزان

، 

خرید سگ هاسکی

،

خرید انواع سگ

استفاده نمایید.

ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین اخبار آگاه شوید...