مجموعه پرورش سرزمین سگ ها

بزرگترین مجموعه دارای مجوز بهره برداری از سازمان دامپزشکی در کشور

مجموعه پرورش « سرزمین سگها » اولین و تنها دارنده مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری سگ پلیس و نگهبان از وزارت جهاد کشاورزی می باشد. هدف ما ارائه ی سگهایی با خلوص صد در صد و کاملا اصیل بوده که این هدف موجب رضایت خاطر و اطمینان مشتری از خرید خود و به حداقل رساندن سوء استفاده های بازار در معرفی سگهای چند رگه به جای سگ اصیل می شود.

برای رسیدن به این هدف ما فعالیت خود را از سال 90 با 70 قلاده سگ مولد (ماده) در شهرستان زرین شهر استان اصفهان بصورت کاملا تخصصی شروع کرده و در طی این سالها با تکیه بر علم روز دنیا و رعایت کلیه ی موازین سلامت و بهداشت اقدام به پرورش و اصلاح نژاد در رسته ی سگ های نگهبان، سگ گارد، سگ شکاری، سگ کار، سگ خانگی، سگ خدمات و کمک رسان در 12 نژاد به شرح

1- روتوایلر(راتوایلر)

2- ژرمن شپرد (جرمن شفرد – ژرمن ورک)

3-هاسکی (سیبرین هاسکی – آلاسکا هاسکی – هاسکی مالاموت)

4- دالماسین ( دالمیشن )

5- ساموئید

6- مالی نویز (بلژین مالینویز)

7- گلدن روتریور

8- پیتبول (آمریکن پیت بول تریر)

9- دوبرمن (دوبرمن مشکی و بلوطی)

10- گریت دین

11- سرابی (سرابی ذات قدیم و موبلند – سرابی ذات جدید و مو کوتاه)

12- قدرجونی (قهدریجانی)

نموده و به حمد خداوند و تلاش کلیه ی پرسنل متعهد این مجموعه امروز توانسته ایم که تعداد مولدین خود را به بیش از 250 قلاده رسانده و به خود میبالیم که توانسته ایم سگ هایی با خلوص صد در صد و اصیل را تولید نموده و در اختیار دوستداران این حیوان با وفا قرار دهیم.

مجموعه پرورش سرزمین سگ ها

کار ما در اینجا تمام نمی شود و هر روز بیشتر از دیروز به سعی و تلاش بیشتر در هر چه بهتر کردن کیفیت تولیدات خود میپردازیم و از شما دوستداران و طرفداران عزیز کمال تشکر و قدردانی را داریم که ما را در این امر یاری می فرمایید.

روند خرید از مجموعه ی « سرزمین سگ ها » بدین گونه است که شما می بایست از طریق تماس تلفنی با ما روز و ساعت بازدید خود را هماهنگ کرده و بعد از آن به همراه مسئولین پرورشگاه از آن بازدید کرده و در صورت تمایل خرید خود را انجام میدهید . برای آن دسته از مشتریانی که در شهر های دیگر ساکن هستند و امکان حضور در مجموعه را ندارند، به تعداد کافی عکس از توله ی مورد نظر برایشان ارسال میگردد و بعد از تایید مشتری سگ موردنظر از طریق باربری و یا تاکسی اسنپ (با قیمت بسیار مناسب) ارسال میشود.

      tablo2   معاون دامپزشکی بازدید از سرزمین سگ ها   معاون دامپزشکی بازدید از سرزمین سگ ها

                                                                                                                 بازدید معاون محترم دامپزشکی کل استان اصفهان از مجموعه سرزمین سگ ها

ضمنا مجموعه « سرزمین سگها » جهت اعتماد و اطمینان خاطر مشتریان ارجمند، کلیه ی توله ها و سگ های مجموعه را با ضمانت و تحت نظر دامپزشک مجموعه و با صدور شناسنامه به نام خود مشتری ارائه مینماید. یکی دیگر از خدمات ما جهت رفاه مشتریان عزیز، فروش غذای خشک سگ در مجموعه با قیمت استثنایی و کاملا مناسب در مقایسه با پت شاپ ها می باشد.
شما میتوانید جهت مشاوره در خصوص خرید سگ، فروش سگ یا راهنمایی جهت انتخاب نژاد بهتر با توجه به شرایط شما، با ما تماس بگیرید. لطفا پیشنهادات وانتقادات خود را جهت همیاری ما در هرچه بهتر پیش بردن مجموعه با ما در میان بگذارید.

مجوز فعالیت مجوز فعالیت