سگ سرابی

5,500,000 تومان توله سرابی ذات دار - S116
6,000,000 تومان سرابی کله دار - S114
5,500,000 تومان توله سرابی درجه یک - S113
5,500,000 تومان سرابی پنجه قوی - S109
6,000,000 تومان سگ سرابی ذات قدیم - S111
فروخته شده
تماس بگیرید سرابی ذات قدیم - S107
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی درشت - S115
فروخته شده
تماس بگیرید سرابی اصیل و درجه یک - S112
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی - S108
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی اصیل - S110
فروخته شده
تماس بگیرید سرابی پنجه سفید - S106
فروخته شده
تماس بگیرید سرابی اصیل - S105
25,000,000 تومان18,000,000 تومان مولد سرابی درشت - MO60
18,000,000 تومان12,500,000 تومان مولد سرابی درجه یک - MO58
فروخته شده
تماس بگیرید سرابی سرخ - S101
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله سرابی - S104
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی درررشت - S103
فروخته شده
تماس بگیرید سگ سرابی قوی پنجه - S102
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله سرابی - S100
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی خوشرنگ - S99
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی پنجه سفید - S98
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی خوش استایل - S97
فروخته شده
تماس بگیرید سرابی صلیب دار - S96
فروخته شده
تماس بگیرید سگ سرابی - S95
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی اصیل - S94
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی درشت جثه - S93
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی درجه یک - S92
فروخته شده
تماس بگیرید سگ سرابی اصیل - S91
فروخته شده
تماس بگیرید سگ سرابی مولد - MO5
فروخته شده
تماس بگیرید سگ سرابی مولد - MO1
فروخته شده
تماس بگیرید توله سرابی اصیل - S90
فروخته شده
تماس بگیرید سگ سرابی - S89
نتایج 1 تا 32 از کل 120 نتیجه

سگ سرابی اغلب به عنوان سگ های نگهبان و یا سگ های گله خریداری و نگه داری می شود. نژاد سگ سرابی اصل از زمان های قدیم مربوط به قسمت شمال غرب ایران می شده است و پس از آن این نژاد به خارج از ایران نیز راه پیدا کرد. سگ سرابی ایرانی در خارج کشور با نام IranianMastiff و همچنین Persian Shepherd معرفی می شود. این سگ می تواند از گله و ملک، محافظت کند و توانایی های بسیار زیادی دارد. فیزیک و جثه سگ سرابی بسیار قوی است و برای عبور از راه های سخت و صعب العبور و همچنین سر بالایی ها از جمله کوه، بسیار توانمند است. همچنین سگ سرابی مقاومت بسیار زیادی در مقابل گرسنگی، بیماری های گوناگون و شرایط نامناسب آب و هوا دارد. سگ های سرابی اصیل بسیار نترس و شجاع هستند و زمانی که با ترس یا خطر روبه‌رو می شوند، بی پروا با خطر مبارزه می کنند. آرواره های سگ سرابی ایرانی بسیار محکم و با قدرت است. این سگ می تواند با حیوانات بزرگتر از خودش از جمله گرگ، گراز، خرس و... مقابله کند و شجاعانه به آن ها حمله می کند. سگ سرابی از صاحب خود پیروی می کند و از او فرمان برداری می کند و سریع تر از خیلی از سگ ها آموزش می بیند و تربیت می شود. همچنین سرابی اصیل با انسان های آشنا مهربان هستند و با خانواده ها صمیمی هستند، اما در مواجهه با یک غریبه به آن حمله ور می شوند. سگ های سرابی معمولا حدود 12 الی 17 سال عمر می کند و بلوغ این سگ ها اغلب پس از 14 ماهگی است.

تاریخچه سگ سرابی اصیل

سگ سرابی اصالتا ایرانی است و از نژاد سگ های ماستیف است. سگ سرابی در کشورهای دیگر اغلب با اسم ماستیف ایرانی (persian Masttiff) یا سگ چوپان ایرانی (Persian She[herd) نام گذاری می شود و همچنین بین کرد زبان ها با اسم گمال معرفی می شود. سگ سرابی جثه ای بزرگ و تنومند دارد و نژاد اصلی آن از منطقه های مربوط به شمال غربی ایران به خصوص شهرستان سراب که در استان آذربایجان غربی واقع شده است مربوط است. سگ سرابی برای نگهبانی و نگهداری از گله بسیار مناسب است.

مشخصات سگ سرابی

سگ سرابی به دلیل اینکه می تواند با حیوانات عظیم الجثه تر از خودش همچون خرس ها یا سایر حیوانات وحشی بجنگد و روبه رو شود و بسیار خوب با آن ها مبارزه کند، برای نگهبانی از خانه و افراد آن و همچنین نگهبانی از گله بسیار مناسب است. سگ سرابی ظاهر خشمگین و وحشتناکی دارد، اما خلق و خوی آن در حالت کلی آرام و بدون کینه جویی است و بی دلیل پارس نمی کند و به کسی یا چیزی آسیب نمی رساند. این سگ بی نهایت از همراهی کردن صاحب خود لذت می برد و بر خلاف اینکه ظاهر آن خشن است و ویژگی سلطه جویی دارد، در برابر صاحب خود بسیار آرام و فرمان بردار هستند. سگ سرابی حس ترس را درون خود از بین برده و کشته است و به هر نحوی که شده است از صاحبان خود مراقبت می کند و حتی اگر لازم باشد جانش را فدا می کند تا آن ها در صحت و سلامتی به سر ببرند.  

با اینکه صدای پارس کردن این سگ ها بسیار بلند و ترسناک است، اما بی دلیل پارس نمی کنند که این از ویژگی های بارز سگ های سرابی است. سگ های سرابی تا دو سالگی شان در حال رشد کردن هستند و از این رو باید از واگذار کردن فعالیت های سنگینی همچون زاد و ولد و یا جنگ با حیوانات دیگر به آن ها خودداری کنید. اگر این سگ ها به سگ های مبارز تبدیل نشوند عمری حدود 12 الی 15 سال دارند و اگر به سگ های جنگنده و مبارز تبدیل شوند عمر آن ها تنها بین 7 تا 10 سال است و این بستگی به نحوه تربیت شما دارد. هر گونه آراستنی مناسب این سگ ها است و لازم است آن ها را به طور مرتب در زمان های لازم به حمام ببرید و موی بدن آن ها را به طور منظم برس بکشید. این سگ ها قدمت بالا بلندی در ایران  دارند و گاهی با نام ماستیف ایرانی آن ها را صدا می زنند. همچنین سگ سرابی را منشا نژاد سگ های کانگال و قفقازی می دانند و در دسته سگ های گله و کاری قرار می گیرند.

ویژگی های ظاهری سگ سرابی

سگ های سرابی قد بلندی دارند و ماده آن ها بیش از 70 سانتی متر و سگ نر این نژاد بیش از 80 سانتی متر قد دارد. همچنین وزن این سگ ها بهتر است بالا تر از 75 کیلوگرم باشد؛ وزن این سگ ها اغلب بین 75 تا 100 کیلوگرم است و برخی مواقع تا 120 کیلوگرم نیز می رسد. حداقل ارتفاع این سگ ها 78 سانتی متر است و ماکسیمم ارتفاع آن ها تقریبا 98 سانتی متر است. درواقع این سگ ها از بزرگ ترین سگ ها با نژاد و اصالت ایرانی هستند. سگ های سرابی از لحاظ پوششی، پوستی آویزان و بسیار ضخیم و کلفت دارند به طوری که حیوانات وحشی هنگام مبارزه به سختی دندان خود را در پوست آن ها می کند و به ندرت زخمی می شوند. از لحاظ رنگ پوشش بدنی بسیار متنوع هستند و رنگ سگ سرابی می تواند نخودی، سیاه، قرمز، قهوه ای سوخته، کرمی پر رنگ یا کم رنگی، طوسی، ابلق یا خاکستری باشد.
سگ سرابی اگر در طول روز فعالیت بدنی داشته باشد می تواند در آپارتمان نیز نگه داری شود، اما در کل به دلیل آرام بودن این سگ، یک جای کوچک برای استراحت و بازی کردن آن کافی است. این سگ بسیار مهربان است و علاقه دارد با صاحبش همراه شود و همراه او به پیاده روی و فعالیت های این چنینی رود. این سگ بسیار فرمان بردارد است و هوشیاری و گوش به زنگی آن مثال زدنی است.

قیمت سگ سرابی

سگ سرابی اصیل و پر قدرت را می توانید از سایت سرزمین سگ ها خریداری کنید. این مجموعه بدون واسطه سگ ها را پرورش و ارائه می دهد به همین دلیل قیمت سگ سرابی همچون سایر سگ ها در این مجموعه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای اطلاع از قیمت سگ سرابی می توانید سایت ما را مشاهده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. پیش از خرید این سگ می توانید اطلاعات مرتبط با آن را مطالعه کنید و پس از آنکه مورد تاییدتان قرار گرفت برای خرید سگ سرابی از سرزمین سگ ها اقدام کنید.

دیدگاه‌ها  
5
4
# مسعود 1401-12-20 01:43
سلام داداش خسته نباشی.
سگ کانگال اصیل موجود میشه یا نه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
9
3
# مدیریت 1401-12-21 17:52
به نقل از مسعود:
سلام داداش خسته نباشی.
سگ کانگال اصیل موجود میشه یا نه؟

سلام مسعود جان سگ کانگال کار نمیکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
3
0
# حسین 1402-02-14 14:54
سلام خسته نباشی سگ سرابی دو ساله درنده موجود هستش یا نه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
4
0
# مدیریت 1402-03-09 12:49
به نقل از حسین:
سلام خسته نباشی سگ سرابی دو ساله درنده موجود هستش یا نه؟

سلام حسین آقا... سگهای بالغی که برای فروش هستن در همین صفحه قرار داده شده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
5
1
# روشنا 1402-03-02 12:26
ببخشید یک توله سگ سرابی s95 رو میتونید نگه دارید تا دوماه دیگه میرسم خدمدتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
6
0
# مدیریت 1402-03-09 12:21
به نقل از روشنا:
ببخشید یک توله سگ سرابی s95 رو میتونید نگه دارید تا دوماه دیگه میرسم خدمدتون

خیر دوست عزیز.. توله ها به سرعت فروش میرند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
5
0
# روشنا 1402-03-05 02:39
سلام ببخشید واکسن خورده ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه