سگ پیت بول

فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول ماده - P17
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول ماده - P15
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول ردنوز - P12
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول رد نوز - P41
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول تریر - P16
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول تایگر - P49
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول تایگر - P35
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول به رنگ بلو - P81
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول بلک نوز - P13
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول بلک - P27
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول بلوطی - P82
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول اصیل - P85
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول آمریکایی- P4
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول - P46
فروخته شده
تماس بگیرید پیت بول - P29
فروخته شده
تماس بگیرید مولد پیتبول بسیار زیبا - MO61
تماس بگیرید مولد پیت بول - MO57
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله پیتبول ماده - P9
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله پیتبول بلک - P91
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله پیتبول - P84
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله پیتبول - P69
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله پیتبول - P61
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله پیت بول ماده - P30
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله پیت بول - P45
فروخته شده
تماس بگیرید سگ پیتبول فوق حرفه ای - P58
فروخته شده
تماس بگیرید سگ پیتبول خوشرنگ - MO62
فروخته شده
تماس بگیرید سگ پیتبول حرفه ای - P73
فروخته شده
تماس بگیرید سگ پیتبول اصیل - P78
فروخته شده
تماس بگیرید سگ پیتبول اصیل - P68
فروخته شده
تماس بگیرید سگ پیتبول - P75
فروخته شده
تماس بگیرید سگ پیتبول - P65
فروخته شده
تماس بگیرید سگ پیت بول اصیل - P60

معرفی :
امریکن پیت بول به نام های دیگری نیز شناخته می شود از جمله : Pit Bull ، Pit Bull Terrier ، American Bull ، American Pit Bull ، American Pit Bull Dog ، Pit Dog ، Half-and-Half ، American Bull Terrier ، Yankee Terrier ، Yankee Bull Terrier ،Staffordshire Terrier . پیت بول یک سگ متعادل است که قدرت شگفت انگیزش برای اندازه متوسط آن غیر معمول میباشد. پیت بول با این نام درباشگاه Kennel ثبت نشده است بلکه تاریخچه مشترکی با سگ American Staffordshire Terrier ثبت شده در AKC دارد. پیت بول همانند Am Staffs باهوش ، چهارشانه و عضلانی ، قدرتمند ولی با سرعت بالا هستند. ولی متاسفانه برخی از صاحبان بی مرام ، از این قدرت آنها جهت جنگ های غیرقانونی بین سگ ها استفاده میکنند. پیت بول ها دارای ویژگی‌های قابل توجه بسیاری از جمله جان سختی ، آموزش پذیری ، وفاداری و محبت می باشند. Staffordshire Terrier در سال ۱۹۳۶ در باشگاه آمریکایی Kennel پذیرفته شد. نام این نژاد در سال ۱۹۷۲ به American Staffordshire Terrier اصلاح شد. تا از Staffordshire Bull Terrier of England که کمی نسبت به آن سبک تر هستند متمایز شود. امریکن پیت بول اولین نژادی بود که در سال ۱۸۹۸ در باشگاه United Kennel ثبت شد. پیت بول و استافورد شایر عملاً یک حیوان هستند ولی ثبت شده در دو باشگاه مختلف. اکثر پیت بول ها بین 35 تا 60 سانتیمتر ارتفاع و به طور متوسط بین 18 تا 27 کیلوگرم وزن دارند. پوشش کوتاه و براق آنها می تواند از هر رنگ یا ترکیب رنگی باشد. پیت بول نیاز به مراقبت آنچنانی ندارد ، برس زدن و یک حمام گاه به گاه کافی می باشد. متوسط طول عمر پیت بول تریر آمریکایی ۱۰ تا ۱۲ سال است.

مشخصات سگ پیت بول

 

ظاهر :
پیت بول ها یک نسخه متوسط از سه نژاد دیگر هستند که به طور آزادانه به پیت بول شناخته می شوند و اغلب با American Staffordshire Terrier و Staffordshire Bull Terrier اشتباه می شوند. آنها عضلانی و سازگار و با توجه به جثه متوسط شان بسیار قدرتمند هستند. سر بزرگ اما نه حجیم دارند که نسبت به بقیه بدن متناسب است . چین و چروک کمی بر روی پیشانی دارند. پوشش یک لایه آنها کوتاه و نزدیک به بدن است . پوشش آنها می‌تواند هر رنگی به جز Merle باشد که ممکن است بصورت یکپارچه روی بدن پخش شده باشد و یا طرح هایی از رنگ دیگر روی بدن خود داشته باشند . چشم آنها نیز می‌تواند هر رنگی به جز رنگ آبی بوده که با توجه به رنگ پوشش بدنشان تعریف می شود. گوشهای شان می توانند طبیعی باشد یا جراحی شوند ، دمشان کوتاه و مخروطی شکل است.

سایز و وزن :
ارتفاع پیت بول نر بالغ بین ۳۵ تا ۶۰ سانتیمتر در حالت ایستاده و می‌تواند از ۱۸ تا ۲۷ کیلوگرم وزن داشته باشد. تصور رایج که

سگ پیت بول

باید وزنی حدود ۴۵ کیلوگرم داشته باشد غلط است و درواقع سگهایی با این وزن در حلقه نمایش رد صلاحیت می شوند. ماده ها نسبت به نرها کوچکتر و حدود ۱۶ تا ۲۳ کیلوگرم وزن دارند.

رنگ و پوشش :
پیت بول یک پوشش یک لایه و کوتاه و براق دارد که به بدن نزدیک و در بافت کمی خشن است. تمام رنگ ها و الگوها در این نژاد مجاز می باشند به غیر از رنگ Merle و اینکه چشم ها هرگز نباید آبی باشند.

مراقبت های اصلاح :
پیت بول به هنگام نیاز باید حمام شود. به صورت هفتگی برس شده و گاه به گاه با یک دستمال مرطوب پاک شود تا پوشش آنها براق و سالم بماند. گوش آنها را به طور هفتگی برای علائم تحریک و عفونت یا ایجاد موم بررسی کنید. با یک گلوله پنبه ای و یک ماده شوینده تایید شده توسط دامپزشک گوشهای شان را تمیز کنید. توجه داشته باشید که هرگز با گوش پاک کن داخل مجرای گوش شان را تمیز نکنید. ناخن های شان را ماهی یکبار کوتاه کرده و هفته ای یکبار دندان های شان را جهت جلوگیری از ایجاد جرم و همچنین عدم ایجاد بوی نامطبوع هنگام پارس کردن مسواک کنید.

تاریخچه سگ پیت بول

سگ Staffordshire Bull Terrier از ترکیب مدل قدیمی بولداگ انگلیسی و تریرهای مناسب به وجود آمد. نژادهای دقیق تریرهایی که در این ترکیب استفاده شدند مورد بحث های زیادی بود. اما امروزه معتقدند که در این ترکیب از نژادهای تریر انگلیسی سفید ، تریر سیاه و قهوه ای و یا فاکس تریر استفاده شده است. این ترتیب به عنوان Staffordshire Bull Terrier مشهور شد. که در اصل توسط قصاب ها جهت هدایت گاوهایشان و توسط شکارچیان جهت شکار گراز وحشی و سایر بازی ها مورد استفاده قرار میگرفت. در نهایت از این نژاد در گاو بازی های خونین و جنگ با خرس استفاده میشد . در اواسط قرن ۱۸ این بازی ها ممنوع اعلام شد و جنگ سگ ها ، جای آنها را گرفت. سگ ها مجبور به جنگ با یکدیگر در میادین مخفی ای بودند که به Pits معروف بود. استافوردشایر به خاطر قدرت بدنی ، شجاعت ، استقامت و هوش خود در این جنگ ها بسیار موفق بود. از سگ های مبارزه انتظار می‌رفت که مطیع و قابل اعتماد و به راحتی در همه زمان‌ها توسط صاحبان شان به کار گرفته شوند. استافوردشایر در اواسط قرن ۱۸ به ایالات متحده آمد و به عنوان Pit Bull Terrier, American Bull Terrier, American Pit Bull Terrier و بعدها Yankee Terrier شناخته‌شد. این نژاد برای اولین بار توسط باشگاه United Kennel در سال ۱۸۹۸ شناخته شده بود.
در سال ۱۹۳۶ همان نژاد توسط باشگاه American Kennel با عنوان Staffordshire Terrier پذیرفته شد. این نژاد در تاریخ یکم ژانویه ۱۹۷۲ به American Staffordshire Terrier اصلاح شد. در این زمان پرورش دهندگان آمریکایی یک حیوان بزرگ‌تر و سنگین‌تر از نژاد اصلی Staffordshire Bull Terrier of England را توسعه دادند و بسیاری از مردم خواستند که سگشان را به عنوان یک نژاد مجزا از جدیدترین ثبت AKC از سگ Staffordshire Bull Terrier تشخیص دهند. سایر پرورش‌دهندگان ترجیح دادند که نام اصلی آن یعنی American Pit Bull Terrier را حفظ کنند و در نتیجه این نژاد به دو بخش تقسیم شد. نژاد Pit Bull که توسط باشگاه United Kennel به ثبت رسید و نژاد Am Staff که توسط AKC به ثبت رسید. پیت بول بیش از ۵۰ سال به صورت مستقل از American Staffordshire Terrier پرورش داده شد. امروزه پیتبول ها مطیع و باهوش ، نگهبانان عالی و همچنین حیوانات خانگی فوق العاده ای هستند. آنها به شدت بین آدمهای خوب و بد تمایز قائل می شوند. اعتبار فعلی پیت بول در ایالات متحده به Am Staff بر می گردد ، که البته همانطور که توضیح داده شد دارای یک تاریخ مشترک هستند و تنها در این کشور با نام های جداگانه شناخته می شوند. پیت بول های آموزش دیده بسیار مهربان و فوق العاده ملایم با بچه ها ، خانواده و دیگر حیوانات هستند.

شخصیت :
پیت بول ها یک لکه ننگ همراه خود داشتند. آنها به سگهای جنگ بسیار وحشتناک معروف بودند و اغلب برنامه‌های خبر ، داستان‌هایی راجع به حمله پیت بول ها را برجسته می کردند، به‌گونه‌ای که شنیدن نام پیتبول باعث ایجاد ترس در قلب برخی مردم می شد. یک پیت بول به خوبی پرورش یافته و بزرگ شده در یک محل دوستانه ، کاملا مخالف این برنامه‌های است که در تلویزیون پخش میشد. پیت بول ها دوست داشتنی ، وفادار و همراهان عالی برای کسانی که یک شیوه زندگی فعال دارند هستند. آنها عاشق بودن با مردم بوده و می‌خواهند در تمام فعالیت های خانوادگی گنجانده شوند ، چه در اتومبیل سواری ، چه در قدم زدن در محله یا پارک. توصیفی که برخی از صاحبان این سگ از آن دارند این است که آنها را نوزادانی در بدن یک سگ تشبیه می کنند.

الزامات فعالیت :
پیت بول ها نیازمند فعالیت های شدید هستند تا خوشحال باشند. پیاده روی های طولانی یا بازی های گوناگون با یک توپ در حیاط خانه می تواند نیازهای حرکتی روزانه آنها را برآورده سازد . اگر

پیت بول

، ورزشی کافی نداشته باشد مطمئناً شما را با حرکات مخرب خود مطلع خواهند ساخت .

آموزش و پرورش :
آموزش باید به زودی آغاز شود و همیشه توأم با یک روش کاملاً آرام و مطمئن باشد زیرا آنها به تنبیه شدن یا صدای خشن پاسخی نمی‌دهند. بهتر است آموزش ها در جلسات کوتاه و با توجه به میزان دقت پیت بول باشد. آن ها به سرعت بی علاقه می شوند حتی اگر به آنها پاداش دهید . آموزش یک پیت بول یک روند طولانی دارد و در هنگام انجام این امر باید صبور باشید . خانواده‌های دارای فرزند، باید

توله امريكن پيت بول

خود را هرچه زودتر جهت پذیرش کودکان خارج از محیط خانواده آموزش دهند. در حالیکه پیت بول تریر با فرزندان خانواده خود ، همجواری کامل دارند ، گاهی اوقات می توانند نسبت به بچه های دیگر تهاجمی باشند و باید زودتر آموزش ببینند تا همه بچه ها را با آغوش باز بپذیرند.

انواع نژاد سگ پیت بول

از بین انواع نژاد سگ، پیت بول یکی از بهترین سگ ها و در عین حال سگی قدرتمند است. نژاد سگ پیت بول یکی از خشن ترین سگ ها به شمار می رود و به همین دلیل معمولا این سگ را جهت نگهداری آن در خانه خریداری نمی کنند. اما نژاد سگ پیت بول اگر به درستی تربیت شود می تواند برای پیدا کردن مواد مخدر، سگ نجات دهنده، سگ جستجوگر، سگ درمان‌گر، پیدا کردن مین و بمب و... به خوبی کار خود را انجام دهد. سگ پیت بول در گروه سگ های کاری قرار می گیرد و با سایر سگ ها ارتباط بسیار خوبی دارد، اما نمی تواند در کنار گربه ها زندگی کند. نژاد سگ پیت بول، نژاد مناسبی برای ارتباط با کودکان نیست و بسیار در معرض ابتلا به بیماری های مختلف و چاقی است. هوش سگ پیت بول خیلی بالا است و به همین دلیل می تواند به راحتی انواع آموزش ها را مشاهده کند. البته از نکات منفی این سگ این است که اگر آموزش نبیند، بسیار خشن و مخرب است و می تواند به افراد و وسایل آسیب بزند. نژاد سگ پیت بول از لحاظ قوای جسمی نیز فوق العاده است؛ هنگامی که شکاری را به دندان می گیرد فک آن به حدی قوی است که نمی توان به راحتی شکار را از میان فک های او جدا کنید. درواقع قفل کردن و اتصال فک ها به یکدیگر یکی از مهم ترین ویژگی های سگ پیت بول به حساب می رود.

اصلیت انواع نژاد سگ پیت بول انگلستانی است و این سگ ها سر بسیار تنومندی دارند که نسبتا بزرگ تر از جثه آن ها است. سگ های پیت بول چشمانی آبی رنگ و موی بدن آن ها ضخامت بسیار بالا اما کوتاه هستند. همچنین پیشانی آن ها معمولا پر از چین و چروک است. همچنین رنگ بدن این سگ ها اغلب قهوه ای متمایل به قرمز است و سگ نر پیت بول معمولا خاکستری است. عضلات بدن سگ پیت بول ورزیده است و شاید همین دلیل رفتار تند و تیز این سگ باشد. قد آن ها از 26 سانتی متر شروع می شود و تا 72 سانتی متر نیز متغیر است و با توجه به نر یا ماده بودن آن ها نیز متفاوت است. وزن سگ پیت بول 14 الی 36 کیلوگرم است و همچنین می تواند به مدت 8 الی 15 سال زندگی کند. افرادی که قصد دارند از نژاد سگ پیت بول نگه داری کنند، باید بتوانند وقت زیادی را برای آموزش آن ها بگذارند، به طوری که بتوانند با تربیت اصولی و کامل، پرخاشگری سگ پیت بول را کنترل کنند. اگر در زمان مناسب و کودکی ان سگ، آموزش های مورد نیاز را فرا نگیرد، در جوانی خشم زیادی از خود نشان می دهد و دیگر نمی توان آن را تربیت کرد. اگر به انواع نژاد سگ پیت بول علاقه مند هستید، می توانید آن را از سایت سرزمین سگ ها خریداری کنید.
صفات رفتاری:
پیت بول ها می توانند دچار اضطراب جدایی شوند. مهم است که آنها را در طول روز با فعالیت های گوناگون مشغول سازید. ریشه جنگجو بودن آنها هنوز در برخی از خط خونی ها وجود دارد و اگر روزی آنها را بدون هیچ مشکلی در کنار گربه ها یا سایر سگها دیدید ، هیچ ضمانتی نیست که این کار آنها تکرار شود. هرگز از چالش‌های مبارزاتی عقب‌نشینی نمی‌کنند. آنها ممکن است شروع کننده ی یک مبارزه نباشند اما به طور حتم پایان دهنده ی آن هستند . پس همیشه مراقب باشید که اگر در محیطی بودید که سگ دیگری پیت بول شما را هدف قرار داد سریع آن محل را ترک کنید . آنها همیشه باید قلاده داشته باشند و حیاط شما حصار بندی شود. پیت بول خود را از سن تولگی برای پذیرش افراد و شرایط جدید آماده کنید در غیر این صورت به صورت طبیعی محتاط می‌شوند که می‌تواند منجر به مشکلاتی در بزرگسالی گردد. آنها عموماً خوشحال هستند و هنگامی که شما توله خود را از یک پرورش دهنده معتبر مانند مجموعه IranDogsLand و یک پدر و مادر مودب تهیه کرده باشید می توانید کاملا به سگ خود اطمینان کنید.

در سرزمین سگ ها شما می توانید قیمت سگ pitbull و قیمت توله سگ پیت بول را مشاهده و جهت خرید سگ پیت بول اصل و سفارش تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  
+24
سلام سگ پیت بول توله دارید؟
+3
من دارم اگه میخوایید شماره تماس بدم
+9

به نقل از ایا سگ پیت بول داریت:

سلام سگ پیت بول توله دارید؟


سلام وقت بخیر در حال حاضر موجود نیست به محض آماده شدن در سایت قرار میگیره.
+9
سلام چرا توله های اماده فروش رو تکمیل نمیکنید؟؟! الان مدتهاست همیت تعدادمحدود اماده تحویل دارید
مثلا پیت بول ندارید
مثلا بیگل ندارید
وایمینر ندارید ؟؟؟؟ لطفا موجود کنید
+8
سلام دوست عزیز توله ها هر چند روز یکبار عکسهاشون به روز رسانی میشه و توله ها ی کوپکتر تا به سن حدود 35 روزگی نرسند آماده عکسبرداری نیستند.. پیت بول برای یک ماه آینده آماده فروش میشوند .
+12
سلام وقت بخیر توله های آمریکن پیتبول چه تاریخی آماده فروش هستن!؟
+11

به نقل از Amir:

سلام وقت بخیر توله های آمریکن پیتبول چه تاریخی آماده فروش هستن!؟


سلام به محض تولید اطلاع رسانی میشه
+9
سلام
میشه بگید کی توله های پیت بول اماده فروش میشه...؟!
+13

به نقل از Fatehi:

سلام
میشه بگید کی توله های پیت بول اماده فروش میشه...؟!


سلام برای دو ماه آینده پیگیر باشید
+5
سلام وقت به خیر در سری جدید توله پیت بول رنگ بلو هم هست
+11
سلام
توله پیت بول کی موجود می شود
+6
سگ پیت بول توسی کی موجود میشه
نوشتن دیدگاه