ژرمن شپرد

فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن شفرد - G75
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن سگ نگهبان - G113
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک فیس درجه یک - GH53
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک فیس - GH67
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک فیس - G33
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک فیس - G103
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک درجه یک - G107
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک حرفه ای - GH73
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک حرفه ای - G93
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک حرفه ای - G89
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک - G95
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بلک - G30
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن بسیار درشت - G99
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن با شیب استاندارد - GH70
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن اصیل - GH71
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن اصیل - GH57
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن اصیل - GH54
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن اصیل - G3
فروخته شده
تماس بگیرید ژرمن - G44
فروخته شده
تماس بگیرید فروش ژرمن شپرد - G81
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله ژرمن ماده - GH45
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله ژرمن بلک - G109
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله ژرمن - GH58
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله ژرمن - G97
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله ژرمن - G92
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله ژرمن - G87
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله ژرمن - G50
فروخته شده
تماس بگیرید سگ ژرمن نگهبان - MO71
فروخته شده
تماس بگیرید سگ ژرمن شپرد یک ماهه - G11
فروخته شده
تماس بگیرید سگ ژرمن شپرد - GH72
فروخته شده
تماس بگیرید سگ ژرمن شپرد - GH64
فروخته شده
تماس بگیرید سگ ژرمن شپرد - GH59

قیمت سگ ژرمن شپرد

معرفی :
همانگونه که از اسم و نامگذاری این حیوان مشخص است در گذشته ، هدف اصلی استفاده از این سگ ، برای هدایت گله های بزرگ گوسفند بوده است. البته نه به روش شیوه های مرسوم گله داری از قبیله پارس کردن و گاز گرفتن ، بلکه صرفاً به خاطر سرعت و چابکی و حرکت های زیرکانه و قوی آنها. پارس های به موقع و خلق و خوی پایدار از ویژگی‌های این نژاد است و باعث شناخته شدن

سگ ژرمن شپرد

به عنوان سگ پلیس عالی k-9 ، سگ های جستجو و نجات و سگهای هدایت گر شد. صاحبان این سگ باید بدانند که میل به نگهبانی و حفاظت از مشخصه های طبیعی این حیوان است. صاحبان سگ باید هر چه سریعتر نسبت به آموزش و اجتماعی کردن سگ شان اقدام کنند تا تفاوت مواجهه با یک مهمان و یا یک فرد غریبه را تشخیص دهد.

ژرمن شپرد

نیاز به محیط باز برای فعالیت های روزمره خود دارد و برای خانواده هایی که وقت و انرژی لازم را برای رفاه آنها دارند بسیار گزینه مناسبی است. کسانی که در آموزش مناسب و اجتماعی شدن

سگ ژرمن شپرد

سرمایه‌گذاری می‌کنند متوجه می‌شوند که یک دوست خانوادگی با محبت و فداکاری برای خود ساخته اند . میانگین امید به زندگی در این سگ ۱۰ تا ۱۳ سال است.

مشخصات سگ ژرمن شپرد

ظاهر :
اولین تصویری که از یک

سگ ژرمن

عالی باید داشت یک حیوان قوی ، چابک ، عضلانی ، هوشیار و سرشار از زندگی است. آنها سگهایی چالاک و تنومند با خط کمری انحنا دار هستند. با جمجمه های شیبدار و پوزه ای سه گوش مانند که به بینی ختم می شود.

ژرمن شپرد اصیل

دارای چشمانی متوسط و بادامی شکل به رنگ تیره و سیاه هستند که همیشه هوشیار و پرمعنا و گویا می‌باشند. آنها دمی پرپشت و شمشیری مانند دارند که آن را پایین ران خود آویزان می گیرند. ژرمن‌ها در تمام طیف رنگی وجود دارند حتی سفید ، اما رنگ سفید با استانداردهای AKC پذیرفته نمی شود.

سایز و وزن :
ارتفاع ایده آل برای نر بالغ بین 61 تا 66 سانتیمتر تا شانه ها و برای ماده ها بین 56 تا 61 سانتیمتر می‌باشد. در مورد وزنشان نیازی به داشتن معیار خاصی نیست اما به طور میانگین نرها بین 34 تا 41 کیلو و ماده ها بین 23 تا 34 کیلو وزن دارند. کشیدگی آنها نسبت به قدشان بیشتر است، بهترین میزان این نسبت 10 به 8/5 می باشد.

پوشش و رنگ :
ژرمن‌ها دارای یک پوشش دولایه هستند که در طول سال ها برای محافظت از این سگ های گله از باران ، برف و اجسام تیز به وجود آمده است. برخی از ژرمن ها دارای موهای بلندی هستند که به آنها ژرمن مو بلند گفته می شود ولی اکثر آنها دارای موهایی با بلندی متوسط هستند. این مو ها می‌توانند به صورت صاف و مستقیم در کنار بدن به پایین افتاده باشند و یا می‌توانند موج دار باشند. سگ ژرمن شپرد در طیف گسترده ای از رنگ ها و الگو های رنگی از جمله سیاه ، سیاه و کرم ، سیاه و قرمز ، سیاه و نقره ای، سیاه و قهوه ای مایل به قرمز ، قرمز ، جگری و سفید آمده است.سگ های ژرمن سفید را در مسابقات AKC نمیتوان وارد کرد، اما سایر سازمان‌ها اجازه می‌دهند. با این حال هیچ الگوی رنگی نمی‌تواند ژرمن شپرد را از یک سگ خانوادگی دوست داشتنی محروم کند.

نیازهای اصلاح :
ژرمن شپرد به هیچ مراقبت ویژه ای نیاز ندارد، سگ را چندین بار در هفته برس بزنید تا ریزش موی آنها را کنترل کنید. فقط هنگامی که واقعا نیاز به حمام دارد آن را حمام کنید. حمام بیش از حد ، روغن های ضروری روی پوشش آنها را از بین می‌برد. سگ‌های شپرد سگ های تمیزی هستند و فقط هر چند ماه یک بار به حمام نیاز دارند. گوش آنها را به طور هفتگی برای علائم تحریک و عفونت یا ایجاد موم بررسی کنید. با یک گلوله پنبه ای و یک ماده شوینده تایید شده توسط دامپزشک گوشهای شان را تمیز کنید. توجه داشته باشید که هرگز با گوش پاک کن داخل مجرای گوش شان را تمیز نکنید. ناخن های شان را ماهی یکبار کوتاه کرده و هفته ای یکبار دندان های شان را جهت جلوگیری از ایجاد جرم و همچنین عدم ایجاد بوی نامطبوع هنگام پارس کردن مسواک کنید.

تاریخچه سگ ژرمن شپرد

ژرمن شپرد در اواخر دهه ۱۸۰۰ در آلمان توسعه یافت که در اصل برای مدیریت گله های بزرگ گوسفند بود. ژرمن شپرد مدرن اولین بار در نمایشگاه هانوفر آلمان در سال ۱۸۸۲ به نمایش گذاشته شد. کلاب ژرمن شپرد که در سال ۱۸۹۹ در آلمان تاسیس شده بود اولین پرورش دهنده اصلی این نژاد بود و باعث محبوبیت روز افزون این نژاد در طی دهه ۱۹00 شد. تا سال ۱۹۱۵ سه نوع مختلف ژرمن از لحاظ پوشش به وجود آمد: ۱- ژرمن معمولی با موهای صاف 2- ژرمن مو بلند 3- ژرمن با موهای سیمی مانند . نوع سوم که بعد از مدتی محو شد، نوع دوم هنوز متولد می شوند ولی در حلقه نمایش آمریکایی پذیرفته نمی‌شوند. امروزه سگ های با موهای صاف و متوسط ارجحیت دارند . آن ها برای کار پلیس ، کار نظامی ، تشخیص مواد مخدر و جستجو و نجات مورد استفاده قرار گرفته اند. آنها به دلیل هوش عاطفی ، نگهبان بودن و قضاوت درست در امور ، سگ های هدایت عالی برای معلولین هستند. آنها از پرطرفدارترین نژادهای سگ هستند. در قرن بیستم پرورش‌دهندگان زاویه پشت ژرمن را افزایش داده و زاویه دید پایین آن را بیشتر کردند. بحث درباره ی مزایا و معایب ایجاد این تغییرات در این صنعت هنوز ادامه دارد و بسیاری از دوست داران ژرمن شپرد در تلاش برای بازگرداندن این سگ به ساختار و طبیعت اصلی خود هستند. این سگ در نیویورک به نام شایلو "Shiloh" نامگذاری شد که پس از آن به این نام معروف است ، و البته در ایران به نام شولاین شناخته می شود.

شخصیت :
ژرمن شپرد به عنوان بهترین نگهبانان و محافظان شناخته می شوند. آن ها می توانند بهترین همدم و همنشین خانواده شما باشند با یک شخصیت متمایز و با اعتماد به نفس بالا .

ژرمن

علاقه ای به بودن در کنار بیگانه ها ندارد و می تواند به آنها بی احترامی کند ، با این حال وقتی که با شما دوست شود این دوستی را تا پایان عمر ادامه می دهد.

الزامات فعالیت :
ژرمن‌ها همانقدر که بزرگ هستند همانقدر هم با انرژی می باشند. آنها باید صبور ، هوشیار و وفادار باشند. آنها می توانند جسور بوده اما نباید بیش از حد تهاجمی باشند. آنها نیاز به مقدار زیادی تمرین روزانه ندارند، اما مطمئناً نژاد ایده‌آلی برای ساکنان آپارتمان و یا افرادی که تنها و ساعات طولانی کار می‌کنند نیست. آنها تمایل به برقراری ارتباط با کودکان دارند و از شرکت در فعالیت های خانوادگی مانند پیاده روی ، شنا ، رفتن به گردش و رانندگی لذت می‌برند. پیاده روی های منظم برای آنها بسیار مفید است.

آموزش و پرورش :
برای مبارزه با خستگی و بی حوصله گی ژرمن ، ورزش مغزی و روانی بهترین گزینه است. آنها بسیار هوشمند بوده و مانند بسیاری از نژادهای دیگر از کار با صاحبانشان لذت می‌برند. آنها حتی می توانند با بازی های معمولی با یک تکه چوب و یا با یک توپ تنیس، رشد هوشی داشته باشند. آنها در صورت لزوم و درخواست صاحبشان بسیار هوشمند ، جسور ، هوشیار و با اراده هستند. با اینکه آنها بسیار آموزش پذیر هستند ولی باید این کار را از

توله سگ ژرمن شپرد

شروع کرده و اجتماعی شدن را یاد بگیرند.

صفات رفتاری :
ژرمن ها به طور ذاتی نگهبان هستند به همین جهت از آنها به عنوان سگ پلیس استفاده می شود. وقتی که یک ژرمن شپرد با خانواده‌ی ارتباط برقرار کند همواره از آنها در برابر ورود افراد بیگانه و حتی آشنا مراقبت می کند . ولی البته گاهی با توجه به شرایط نمی تواند تفاوت بین این دو را تشخیص دهند. آموزش در این زمینه بسیار لازم است و چه بهتر که از دوران تولگی آموزش ها آغاز شود. سگ ژرمن نباید به هیچ عنوان کمرو و خجالتی و پرخاشگر باشد. پرورش دهندگان و مربیان معتقدند که این نوع گرایش ها حاصل آموزش ضعیف یا نگهداری ضعیف و یا هر دوی آنها می‌باشد. صاحبان این سگ باید ابتدا با شناخت زمینه ای سگ خود ، در مسیر درستی از آموزش ها ، جهت اجتماعی کردن و تربیت سگ خود اقدام کنند. سگ ژرمن سال ها می تواند همراه وفاداری برای شما باشد. اشخاصی که زمان کافی برای تخصیص آموزش های لازم به ژرمن شپرد را ندارند قطعا باید در جستجوی نژاد دیگری باشند . اما کسانی که زمان و انرژی لازم برای آموزش درست و صحیح ژرمن خود صرف می‌کنند یک سرمایه گذاری درست در به دست آوردن یک همراه و همدم واقعی و وفادار کرده اند .

وبسایت

سرزمین سگ ها

بستر مناسبی را فراهم کرده تا با معرفی و

فروش سگ ژرمن شپرد

، شما هموطنان عزیز بتوانید در سریعترین زمان ممکن

قیمت توله ژرمن

را مشاهده و جهت سفارش و

خرید توله ژرمن شپرد

با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  
+54
عالی
+27
سلام من یک ژرمن مو بلند 2ماهه نر میخوام کی میارید
+20
سلام من توله ژرمن میخام کی موجود میکنید؟؟
+20

به نقل از arshiya:

سلام من توله ژرمن میخام کی موجود میکنید؟؟


سلام عرشیا جان . توله ژرمن ها آماده شدند. تا دو سه روز آینده عکس میگیرم و داخل سایت میگذارم.
+16
سلام ژرمن بلک کی موجود است
+7

به نقل از Amirmohamad:

سلام ژرمن بلک کی موجود است


سلام امیرمحمد جان... برای حدود 2 ماه آینده پیگیر شو
+18
سلام قیمت سگ ژرمن را بدون زنگ زدن می خواستم بدونم
+14
سلام توله ژرمن شپرد شولاین هم موجود میشه؟؟
+12

به نقل از سینا:

سلام توله ژرمن شپرد شولاین هم موجود میشه؟؟


سلام سینا جان... ژرمن شولاین استاندارد نیست و دچار بیماری های لگن و دیسپلازی میشه ... به همین دلیل مجموعه ی ما صرفا ژرمن ورک تولید میکنه.
+14
ژرمن بلک کی موجود میشود
+11

به نقل از فراهانی:

ژرمن بلک کی موجود میشود


برای دو ماه آینده حدودا
+13
سلام خوبین کی توله سگ ژرمن موجود میشن
+15

به نقل از محمد:

سلام خوبین کی توله سگ ژرمن موجود میشن


سلام برای حدود دو ماه آینده... سایت رو دنبال کنید به محض موجود شدن در سایت قرار داده میشه.
+14
سلام توله سگ ژرمن کی موجود میشود
+12
واقعا تشکر بابت سایت خوبتون ، داشتم توضیحات میخوندم که دیدم از کلمه “پارس” به عنوان عمل” واق زدن سگ “استفاده شده، در حقیقت پارس نژاد ما و تمدن ماست . خواهشاً تصحیح کنید.
با تشکر
+4
سلام کی توله ژرمن نر موجود میشه سن 45 روز تا دوماه ترجیحا نر باش لطفاً جواب بده
+5
سلام توله ژرمن کی موجود میشه
موفق باشید
نوشتن دیدگاه