سگ روتوایلر

فروخته شده
تماس بگیرید مولد روتوایلر - MO59
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله روتوایلر - R71
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله روتوایلر - R65
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله روتوایلر - R61
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله روتوایلر - R59
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله روتوایلر - R51
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله روتوایلر - R46
فروخته شده
تماس بگیرید شاه توله روتوایلر - R22
فروخته شده
تماس بگیرید سگ نگهبان - R57
فروخته شده
تماس بگیرید سگ روتوایلر ماده - R12
فروخته شده
تماس بگیرید سگ روتوایلر - R60
فروخته شده
تماس بگیرید سگ روتوایلر - R44
فروخته شده
تماس بگیرید سگ روتوایلر - R39
فروخته شده
تماس بگیرید سگ روت - R73
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر پوزه فلت - R37
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر نر - R6
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر نر - R14
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر ماده شاهتوله - R42
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر ماده - R36
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر ماده - R33
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر ماده - R28
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر ماده - R21
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر ماده - R16
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر فوق حرفه ای - R68
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر شاهتوله نر - R41
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر سگ نگهبان - R63
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر درجه یک - R72
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر درجه یک - R48
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر حرفه ای - S49
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر حرفه ای - R55
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر حرفه ای - R74
فروخته شده
تماس بگیرید روتوایلر با ابهت - R67

روتوایلر سگی باهوش در نگهبانی است. به خاطر بی‌مسئولیتی برخی پرورش دهندگان و عدم توجه صاحبان سگ روتوایلر به آموزش، باعث شده که روتوایلر سگی پرخاشگر و خطرناک به نظر برسد، اما این سگ ها بسیار وفادار و فداکارند، به همین دلیل محبوبیت زیادی دارند. سگ روتوایلر یکی از محبوب ترین نژادها در آمریکا است. همینطور بهترین سگ در مقایسه با سایر نژاد ها است. سگ روتوایلر توسط باشگاه آمریکایی Kennel در سال 1931 به رسمیت شناخته شد. این سگ ها پوشش موی کوتاهی دارند و مراقبت از آن آسان است. برس کردن مرتب مو آن ها باعث می شود که ریزش مو آن ها کنترل شود. تنها رنگ قابل قبول در این نژاد، سیاه پر رنگ با نشانه هایی از رنگ متمایل به ماهگونی است. سگ روتوایلر دارای دم بلندی است که معمولاً از طریق جراحی آن را کوتاه می کنند. متوسط طول عمر روتوایلر بین ۱۰ تا ۱۲ سال است. در کل این سگ یکی بهترین نژادهای سگ در ایران است. 

 مشخصات سگ روتوایلر

سگ روتوایلر دارای مشخصات زیر است:

  • ظاهر: سگ روتوایلر، سگی است قدرتمند با ظاهری قوی و بدنی عضلانی با سری بزرگ است. گوش این سگ آویزان و مثلثی شکل هستند و بینی سیاهی دارند. لب سگ روتوایلر نیز مانند داخل دهانشان سیاه است. چشم هایشان کمی گود، بادامی شکل و قهوه ای تیره هستند و موی کوتاه سیاه رنگی دارند.
  • سایز و وزن : روتوایلر نر بالغ 61 تا 68.5 سانتی متر و ماده ها 56 تا 63.5 سانتی متر ارتفاع دارند. داشتن تناسب بیشترین اهمیت را دارد و روتوایلر ها باید کمی کشیدگیِ بیشتری نسبت به ارتفاع قدشان داشته باشند. ماده ها وزنی حدود 45 و نرها حدود 52 کیلوگرم دارند.
  • پوشش و رنگ: روتوایلر از یک پوشش دولایه برخوردار است. پوشش زیرین بیشتر در قسمت ران ها و گردن متمرکز شده که ضخامت آن با توجه به آب و هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنند، متغیر است. پوشش رویی این سگ، دارای موهای صاف و خشن با بلندی متوسط است که در ناحیه سر، گوش ها و پاها نسبت به سایر قسمت های بدن کوتاهتر است. رنگ روتوایلر سیاه  که ممکن است بالای دو چشم، گونه، دو طرف پوزه، سینه، پایین پاها و زیر دم که  از رنگ ماهاگونی متمایل به زنگ زده باشد.
  • نیازهای مراقبت از مو: برس زدن روتوایلر به صورت هفتگی کمک بسیاری به کنترل ریزش مو و همچنین توزیع روغن های طبیعی پوست برای حفظ درخشندگی و سلامتی پوشش سگ می کند. در صورت نیاز می توانید سگ را استحمام کنید. گوش را به طور منظم برای علائم وجود موم، تحریک و یا عفونت بررسی کنید. گوش های سگ را با کمک پنبه و یک ماده شوینده ای که مورد تأیید دامپزشک است، تمیز کنید. هرگز با گوش پاک کن مجرای گوش سگ را تمیز نکنید. حتما دندان ها را هفته ای یک بار جهت جلوگیری از ایجاد جرم و بیماری‌های لثه و همین طور عدم ایجاد بوی نامطبوع هنگام پارس کردن مسواک کنید، همچنین باید ماهانه یک بار ناخن هایش را کوتاه کنید.
  • شخصیت: سگ روتوایلر به سگی مهاجم و سمج شهرت دارد، اما ماهیت واقعی سگ روتوایلر این نیست. در واقع همانطور که گفتیم  آن ها به طور باورنکردنی وفادار هستند که باعث می شود به سگ های نگهبان بسیار عالی تبدیل شوند. البته باید در این راه آموزش لازم را ببینند. کارشناسان سرزمین سگ ها به شما در این زمینه راهنمایی های لازم را می دهند. روتوایلرهنگامی که به درستی آموزش ببینند سگ هایی کاملا اجتماعی و همدم های با وقاری می شوند. روتوایلرها به غریبه ها روی خوش نشان نمی دهند، اما می توانند کسی که به او محبت کرده باشد را تشخیص دهند. بیشترِ صاحبان روتوایلر اظهار می‌کنند که سگشان بدون توجه به جثه بزرگش، از آن ها خواستار در آغوش گرفتن دارند. برای صاحبان با تجربه ای که زمان لازم برای متعهد ماندن به یک نژاد سگ بزرگ را دارند، روتوایلر یک انتخاب درست و دوست واقعی برای آن ها است.
  • الزامات فعالیت: روتوایلرها برای حفظ سلامتی نیاز به تحرک و فعالیت دارند. آن ها برای زندگی آپارتمانی کمی بزرگ هستند، اما برای خانه های ویلایی انتخاب مناسبی هستند. روتوایلرها باید چندین بار در طول روز راه بروند و این مهم است که سگ روتوایلر شما در طول روز انرژی خود را تخلیه کرده و بسوزاند. در ماه‌های تابستان تمرینات نژاد روتوایلر باید محدود شود، زیرا پوشش سیاهرنگ آن ها را مستعد به گرمازدگی می کند. در کل روتوایلر سگ های پر جنب و جوشی نیستند، اما از فعالیت‌های چابکانه لذت می‌برند.
  • نژاد سگ روتوایلر: نژاد سگ روتوایلر اغلب سلطه گر است و خود را مسئول تمام امور خانه می‌داند، به همین جهت صاحبان روتوایلر باید قوانین و مرزهایشان را باید با قاطعیت و یکپارچگی برای او روشن کنند و اگر کمی به آن رو دهید سریعا پرو می شود. آموزش باید با اطمینان و محکم انجام شود. روتوایلر باید به شما احترام گذاشته و از شما رهبری بگیرد و اگر با خشونت و تنبیه جسمانی از سوی شما مواجه شود، شما را به عنوان رهبر نادیده گرفته و کار خود را انجام می‌دهد. آموزش روتوایلر باید قبل از شروع هر گونه عادت بد و هر چه سریع شروع شود. روتوایلر به صورت غریزی نسبت به بیگانه ها محتاط هستند، پس باید به اون آموزش دهید که چگونه با بیگانگان برخورد کنند.

قیمت سگ روتوایلر

 متاسفانه در کشور ما برای هیچ کدام از نژادهای سگ قیمت مشخصی وجود ندارد، بلکه میزان تقاضا سگ است که قیمت خرید را مشخص می کند. به طور کلی شما می توانید با پرس وجو از پرورش دهندگان سگ روتوایلر از قیمت دقیق آن مطلع شوید. سرزمین سگ ها یکی از بهترین پرورش دهندگان سگ های اصیل چون سگ روتوایلر است. اگر روتوایلر در ماه های اولیه زندگی آموزش های لازم را نبیند، به مشکلات جدی بر می خورد، پس سگ روتوایلر را از ما بخرید. کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما می دهند. کارشناسان سرزمین سگ ها، شما را از بیماری هایی که ممکن است این سگ دچار آن شود، مطلع می سازند. سگ روتوایلر را از سرزمین سگ ها بخرید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های درج شده با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  
+3
Amir ghorbani :-)
:lol:
خرید هم دارید؟
نوشتن دیدگاه