ساعات بازدید: 10 الی 14

09308715001

با ما بدون واسطه خرید کنید...

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

img2

img1

نژادهای موجود در سرزمین سگ ها

جهت دیدن توله های آماده فروش ، روی نژاد درخواستی خود کلیک کنید.

فروش

جدیدترین توله های آماده فروش

توله هاسکی ماده - H24

فروش توله هاسکی اصیل در اصفهان. این توله هاسکی پشت مشکی ماده هست و چشمان آبی رنگ داره و تقارن رنگ و گیشنیزیش هیچ خطایی نداره.

هاسکی پشت مشکی - H23

فروش توله هاسکی نر پشت مشکی در مجموعه سرزمین سگ ها. این توله هاسکی فوق العادس. رنگ چشمها آبی ، پوزه کوتاه، گوش کوتاه، گیشنیزی کامل و بدون هیچ خطای رنگ

توله هاسکی - H22

فروش توله هاسکی پشت مشکی بسیار زیبا در اصفهان. این توله هاسکی ماده هست و چشمهاش کاملا آبی هست .علامت گیشنیزی که روی پیشونیش داره کامل کامله.پوزه کوتاه و گوش کوتاه.

توله هاسکی قهوه ای - H21

فروش توله هاسکی قهوه ای اصیل در اصفهان. این توله هاسکی بسیار زیباست . چشمهاش آبیه و تقارن رنگش کامله و گیشنیزی بدون عیبی هم داره.به پوزش دقت کنید که چقدر پهن و عالیه.

توله هاسکی - H20

فروش توله هاسکی پشت مشکی در اصفهان. این توله بسیار زیبا هر دو تا چشماش آبیه و پیشنیزیش کامله. بسیار سرحال و قوی.

روتوایلر - R17

فروش توله سگ روتوایلر در اصفهان. این توله روتوایلر ماده هست و حدود 2 ماه سن داره . واکسنش زده شده و انگل زدایی هم شده.کاملا غذاخور شده و آماده آموزش.

روتوایلر نر - R14

فروش روتوایلر نر

شاه توله در اصفهان. این

توله روتوایلر

از مولد خشن مجموعه به نام فیلیکس می باشد که شاه توله ی آن است و بسیار قوی و خوش استایل می باشد.

روتوایلر ماده - R16

فروش توله سگ روتوایلر

در اصفهان. این

توله روتوایلر

دو ماهه ماده است وخیلی پر جنب و جوش و اجتماعی می باشد. یک دوره واکسیناسیون شده و میتوانید شناسنامه آن را از پزشک

مجموعه سرزمین سگ ها

دریافت کنید.

ساموئید Samoyed

معرفی :
ساموئید ها با نام های دیگری از جمله Sam ، Sammy ، Smiley و Smiling Sammy شناخته می شوند و عضو گروه سگهای کار می‌باشند. ساموئید به‌عنوان نژادی که دارای بالاترین ارتباط با سگ های اولیه و قدیمی است محسوب می شود. زیرا این نژاد هیچ خط خونی از گرگ و روباه در اجداد خود ندارد . از این سگ در سیبری به عنوان سگ سورتمه ، کار و شکار استفاده میشد. آنها به خاطر چهره خندان خود و خلق و خوی مهربان و وفاداریشان به رسمیت شناخته شده اند. ساموئید در سال ۱۹۹۳ توسط AKC به ثبت رسید. ارتفاع ساموئید به طور متوسط ۴۸ تا ۶۱ سانتی متر و وزن آن بین ۱۶ تا ۳۰ کیلو گرم میباشد. ماده ها کمی نسبت به نرها کوچکتر و سبکتر هستند. پوشش ضخیم آنها نیاز به مراقبت و برس کردن مرتب دارد. متوسط طول عمر ساموئید بین ۱۲ تا ۱۵ سال است.

ظاهر :
ساموئید سگی قوی ، هوشیار ، چابک و سگ قطبی است که صفات وقار و زیبایی را با خود همراه ساخته است. سر عریضی دارد که شبیه به یک مثلث متساوی الاضلاع از پایه داخلی گوش ها تا نوک بینی است. پوزه نه خیلی عریض است و نه خیلی باریک ، به حالت مخروطی تا نوک بینی می باشد. لب های شان سیاه و منحنی به سمت بالا است، به گونه ای که به نظر می رسد همواره لبخند می‌زنند. irandogsland.com رنگ بینی باید سیاه باشد ، رنگ‌های جگری و قهوه ای در حلقه نمایش پذیرفته نیستند. گوشهایشان ایستاده و مثلثی شکل هستند و نوکشان گرد است. بدنشان عضلانی و سینه های شان عمیق است. پاها بزرگ و در زیر موهای ضخیم پوشیده شده اند . دم آنها بلند و در پشت کمر شان فر شده است. پوشش دو لایه ضخیم آنها ممکن است سفید ، کرم یا بیسکوییتی رنگ باشد .

سایز و وزن :
ساموئید نر بالغ به طور ایده آل در حالت ایستاده بین ۵۳ تا ۶۰ سانتیمتر تا شانه و ماده ها کمی کوچکتر بین ۴۸ تا ۵۳ سانتی متر ارتفاع دارند. irandogsland.com در حالی که هیچ استانداردی برای وزن آنها وجود ندارد اما نرها حدود ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم و ماده ها بین ۱۶ تا ۲۵ کیلوگرم وزن دارند.

رنگ و پوشش :
ساموئید از یک پوشش ضخیم دولایه باورنکردنی پوشیده شده که لایه زیرین نرم و پشمی بوده و لایه رویی از موهای زبر و بلند و صاف تشکیل شده است. این پوشش آنها در آب و هوای سرد از سگ محافظت می کنند ، در آب و هوای گرم مانند یک ضد آفتاب و به طور طبیعی دافع خاک است. در واقع پوشش آنها چنان ضخیم است که مردم از موهای آنها برای خود لباس تهیه می‌کردند. پوشش اطراف گردن ساموئید نر نسبت به ماده ضخیم تر است. ساموئید در رنگهای سفید ، کرم و بیسکویتی رنگ وجود دارد. پوشش آنها از براقیت خاصی برخوردار است.

مراقبت های اصلاح :
تمیز کردن پوشش ضخیم ساموئید ها میتواند کار وقت‌گیر باشد. حمام کردن آنها آسان است. موهای آنها باید به طور منظم برس شود. به خاطر ضد خاک بودن پوشش آنها و هم اینکه این نژاد زیاد بوی سگ نمی‌دهد ، فقط در صورت نیاز حمام شوند. باید هفته‌ای دو بار آنها را برس بزنید که در زمان ریزش مو این نیاز بیشتر می شود. irandogsland.com نیازی به پیرایش مو ندارند ، مگر مو های بین پنجه های شان که زیادی بلند شده باشد . اصلاح کردن موهای ساموئید به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود چرا که می تواند بافت پوشش آنها را عوض کرده و موجب آسیب پذیر شدن سگ در دماهای بالا شود و می تواند آنها را در تابستان دچار آفتاب سوختگی کند. گوش آنها را به طور هفتگی برای علائم تحریک و عفونت یا ایجاد موم بررسی کنید. با یک گلوله پنبه ای و یک ماده شوینده تایید شده توسط دامپزشک گوشهای شان را تمیز کنید. توجه داشته باشید که هرگز با گوش پاک کن داخل مجرای گوش شان را تمیز نکنید. ناخن های شان را ماهی یکبار کوتاه کرده و هفته ای یکبار دندان های شان را جهت جلوگیری از ایجاد جرم و همچنین عدم ایجاد بوی نامطبوع هنگام پارس کردن مسواک کنید.

شخصیت :
ساموئید سگی پر جنب و جوش و شاد است که واقعاً به صاحبش عشق می ورزد. آنها با بچه ها عالی هستند و علاقه فراوان به بازی در حیاط به خصوص زمانی که برف باریده باشد دارند . ساموئیدها ورود یک تازه‌وارد به قلمروی خود را اعلام می‌کنند اما نگهبان نیستند و هنگامی که غریبه وارد شد به دنبال آن راه می افتند .ساموئید سگ همه اعضای خانواده است ، اما به یک شخص بیشتر از دیگران علاقه مند می شود و آن شخص کسی است که او را تغذیه و با او تمرین می‌کند. آنها همدم های خوبی برای افراد خارج از منزل هستند و دوست دارند که شما را در حین پیاده‌روی همراهی کنند . آنها ممکن است کمی سخت آموزش ببینند اما آنها در کل خوب رفتار می‌کنند و انتخاب مناسبی برای کسانی هستند که برای بار اول قصد نگهداری از یک سگ را دارند .

الزامات فعالیت :
ساموئید برای حفظ شادابی و سلامتی اش نیازمند مقدار متوسطی از فعالیت های روزمره می باشد. فصل زمستان ، زمان مورد علاقه آنهاست و می‌توانند ساعت ها خودشان را با برف سرگرم کنند به خصوص اگر با بچه ها هم بازی شوند. بدون برف ، میتوانید آن‌ها را به پیاده‌روی ببرید و اجازه بدهید که پاهای خود را کش بیاورند و در هفته چندین بار آنها را بدوانید به خصوص در زمان تولگی.

آموزش و پرورش :
ساموئیدها بسیار خوش رو و عاشق مردم هستند، اما همیشه دوست ندارند که گوش بدهند و آموزش ببینند و این می‌تواند برای آنها یک چالش باشد. این جلسات باید کوتاه و در مسیر علاقه‌مندی‌های سگ بوده و دارای فعالیتهای گوناگونی باشد . سگتان را به هنگام انجام صحیح حرکت و خواسته شما به خوبی تشویق کنید. هیچگاه با ساموئید خود خشن برخورد نکنید زیرا باعث دوری کردن آن از شما شده و به حرف های شما گوش نخواهد داد. irandogsland.com هنگامی که در آموزش های پایه تسلط پیدا کرد ، می توانید آموزش های اطاعت و چابکی پیشرفته را شروع کنید. ممکن است در این سطح آموزش عالی عمل نکند اما از انجام این فعالیت ها لذت می برد و دوست دارد که زمانش را با شخصی که او را دوست دارد سپری کند.

صفات رفتاری :
ساموئیدها بسیار مهربان و اهل بازی بوده ، عاشق در جمع بودن و همراهی کردن شما چه در داخل و چه در خارج از خانه هستند. اگر یک ساموئید بیش از حد تنها بماند ممکن است مضطرب شده و این حس خود را با گاز گرفتن و جویدن اجسام اطراف خود بروز دهد به همین دلیل ساموئید برای خانواده هایی که همواره در خانه هستند و یا افرادی که برنامه کاری منعطفی دارند بسیار مناسب است.

تصاویر سگ های مولد مجموعه

بزرگترین تفاوت ما با سایر مراکز فروش سگ، امکان بازدید از مجموعه و توله ها به همراه مولدهایشان می باشد

از مجموعه ما بازدید کنید

ساعات بازدید روز های غیر تعطیل از ساعت 10 الی 14
لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید

09308715001

قیمت سگ نگهبان

در

فروشگاه اینترنتی سرزمین سگ ها

شما می توانید

خرید و فروش توله سگ نگهبان

، 

بهترین سگ نگهبان باغ

، 

بهترین سگ نگهبان در ایران

، 

انواع توله سگ

بخصوص 

توله سگ هاسکی

و 

توله سگ ژرمن شپرد

را به راحتی مشاهده و جهت سفارش پیگیری و اقدام نمایید.

ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین اخبار آگاه شوید...