ساعات بازدید: 10 الی 14

09308715001

با ما بدون واسطه خرید کنید...

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • سرزمین سگ ها

  بزرگترین مجموعه پرورش سگ نگهبان در ایران

  دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور و پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

img2

img1

نژادهای موجود در سرزمین سگ ها

جهت دیدن توله های آماده فروش ، روی نژاد درخواستی خود کلیک کنید.

فروش

جدیدترین توله های آماده فروش

توله هاسکی ماده - H24

فروش توله هاسکی اصیل در اصفهان. این توله هاسکی پشت مشکی ماده هست و چشمان آبی رنگ داره و تقارن رنگ و گیشنیزیش هیچ خطایی نداره.

هاسکی پشت مشکی - H23

فروش توله هاسکی نر پشت مشکی در مجموعه سرزمین سگ ها. این توله هاسکی فوق العادس. رنگ چشمها آبی ، پوزه کوتاه، گوش کوتاه، گیشنیزی کامل و بدون هیچ خطای رنگ

توله هاسکی - H22

فروش توله هاسکی پشت مشکی بسیار زیبا در اصفهان. این توله هاسکی ماده هست و چشمهاش کاملا آبی هست .علامت گیشنیزی که روی پیشونیش داره کامل کامله.پوزه کوتاه و گوش کوتاه.

توله هاسکی قهوه ای - H21

فروش توله هاسکی قهوه ای اصیل در اصفهان. این توله هاسکی بسیار زیباست . چشمهاش آبیه و تقارن رنگش کامله و گیشنیزی بدون عیبی هم داره.به پوزش دقت کنید که چقدر پهن و عالیه.

توله هاسکی - H20

فروش توله هاسکی پشت مشکی در اصفهان. این توله بسیار زیبا هر دو تا چشماش آبیه و پیشنیزیش کامله. بسیار سرحال و قوی.

روتوایلر - R17

فروش توله سگ روتوایلر در اصفهان. این توله روتوایلر ماده هست و حدود 2 ماه سن داره . واکسنش زده شده و انگل زدایی هم شده.کاملا غذاخور شده و آماده آموزش.

روتوایلر نر - R14

فروش روتوایلر نر

شاه توله در اصفهان. این

توله روتوایلر

از مولد خشن مجموعه به نام فیلیکس می باشد که شاه توله ی آن است و بسیار قوی و خوش استایل می باشد.

روتوایلر ماده - R16

فروش توله سگ روتوایلر

در اصفهان. این

توله روتوایلر

دو ماهه ماده است وخیلی پر جنب و جوش و اجتماعی می باشد. یک دوره واکسیناسیون شده و میتوانید شناسنامه آن را از پزشک

مجموعه سرزمین سگ ها

دریافت کنید.

گلدن رتریور Golden Retriever

معرفی :
سگ گلدن رتریور که به گلدن نیز شناخته می شود یکی از محبوب ترین و دوست داشتنی ترین گونه های نژاد سگ به شمار می آید. شهرت از بابت وفاداری و شخصیت کاملا اجتماعی ای است که دارا می باشد و بسیاری از دوستداران این نژاد از آن به عنوان یک سگ کامل یاد می کنند. گلدن در طی سالیان تغییرات اندکی داشته است از جمله روشن تر شدن رنگ پوشش آن ، که آن هم به نوبه خود طرفداران بسیاری پیدا کرده است. گلدن رتریور در سال ۱۹۲۵ توسط باشگاه آمریکایی Kennel به رسمیت شناخته شد و عضو گروه ورزشی درآمد. گلدن نر بالغ باید چیزی حدود 58.5 تا 61 سانتیمتر در حالت ایستاده ارتفاع داشته باشد. این اندازه در ماده های بالغ حدود 54.5 الی 57 سانتیمتر است. طبق قوانین استاندارد آمریکا ارتفاعی غیر از این حدود تعریف شده ، موجب رد صلاحیت این نژاد می گردد. وزن گلدن نر حدود 30 تا 34 کیلوگرم است. ماده ها معمولا سبک‌تر و کوچک‌تر از نرها هستند. پوشش دولایه ی پر از جلوه آنها ، می‌توانند صاف یا موج دار باشد. آنها باید به طور منظم برس زده شده و مرتب شوند و گهگاه و در صورت نیاز برای برطرف کردن بوی سگ ، آنها را حمام کنید. گوش های آنها را جهت جلوگیری از انباشت خاک و جرم به صورت مرتب تمیز کنید. میانگین امید به زندگی برای گلدن رتریور بین ۱۰ تا ۱۲ سال است.

ظاهر :
سازمان استاندارد Akc گلدن را اینگونه توصیف می کند : " یک سگ متقارن و متوازن ، قدرتمند ، فعال ، با پاهای خوش ترکیب و متناسب ، نمایشی کامل از سیمای مهربان و دارا بودن شخصیتی مشتاق ، هوشیار و دارای اعتماد به نفس بالا". آنها محکم و تنومند هستند، سگهایی موزون با اندازه متوسط که پوشش لطیف آنها ممکن است در هر رنگ از سایه طلایی وجود داشته باشد. سرهایی پهن و عریض دارند که در قسمت پوزه باریک و مخروطی می‌شود. بینی مشکی ، چشمان قهوه ای و گوش های آویزان دارند.

سایز و وزن :
نرها در حالت ایستاده بین 58.5 تا 61 سانتیمتر ارتفاع و وزنی بین 30 تا 34 کیلوگرم دارند. ماده ها نیز در حالت ایستاده ارتفاعی بین 54.5 تا 57 سانتی متر و وزنی حدود 25 تا 30 کیلوگرم دارند.در میادین مسابقه سگ هایی که قدشان بیشتر از یک سانتی‌متر بالاتر یا پایین‌تر از حد استاندارد باشد رد صلاحیت می شوند. اما هیچگاه معیار اندازه و ارتفاع نمی‌تواند همراهی و وفاداری یک سگ را رد کند.

پوشش و رنگ :
گلدن رتریور از یک پوشش دو لایه ضخیم و ضد آب برخوردار است. بعضی از آنها موهایشان صاف و برخی دیگر مواج است . گلدن یک پوشش، با حالت پر گونه، در پشت پاهای جلویی ، زیر شکم ، سینه ، پشت رانها و زیر دم دارد. آنها در طیف های گوناگونی از سایه های طلایی از روشن تا تیره وجود دارند. برخی پرورش‌دهندگان گلدن سفید به وجود آورده اند اما با استانداردهای این نژاد سازگار نیست. با توجه به سن سگ ،پوشش آنها ممکن است روشن تر یا تیره تر و صورت یا بدنشان سفید شود. پوشش بلند و مخصوص گلدن ها برای مراقبت بهتر به مقداری روغن های مخصوص و برس کشیدن مداوم جهت جلوگیری و کنترل ریزش موی آنها بر روی فرش و مبلمان دارد. حمام کردن ماهیانه ی این سگ از واجبات است. گلدن ها مستعد به انتشار بو هستند و صاحبان آن ها معتقدند که بیشتر از سایر نژادها نیاز به حمام کردن دارند. گوش آنها را به صورت هفتگی برای بررسی علائم عفونت تحریک و ایجاد موم بررسی کنید. با کمک یک گلوله پنبه ای و یک ماده شوینده مورد تایید دامپزشک داخل گوش آنها را تمیز کنید ولی هرگز از گوش پاک کن برای تمیز کردن مجرای کانال گوش شان استفاده نکنید. سگهایی که بطور طبیعی قادر به کوتاه کردن ناخن های خود نیستند ماهیانه به پیرایش ناخن نیازمندند. دندان‌های آنها را به صورت هفتگی برای جلوگیری از ایجاد جرم و بیماری‌های لثه و عدم ایجاد بوی نامطبوع هنگام پارس کردن مسواک کنید.

تاریخچه :
گلدن رتریور در دهه ۱۸۰۰ از بین پرورش‌دهندگان بریتانیایی به وجود آمد. بهترین رکورد از اصیل ترین نژاد متعلق به Dudley Marjoribanks از هایلند یکی از ایالتهای اسکاتلند می باشد. در سال ۱۸۶۵ تنها یک توله سگ زرد رنگ از زایمان یک رتریور مشکی با پوشش مواج به دست آورد. وی او را Nous که یک کلمه یونانی به معنی حکمت می باشد نامگذاری کرد. Nous رشد کرد و تبدیل به یک سگ تنومند و قوی همچون گلدن شد و با یک سگ پشمالو و گوش آویخته از نژاد Tweed Water که در حال حاضر یک نژاد منقرض شده است ، جفت گیری کرد و نتیجه آن ۴ توله سگ زرد بود که پایه و اساس نژاد گلدن رتریور شد. در طول سالیانی که به پرورش دقیق و تخصصی این نژاد گذشت توله‌های شامل نژاد Tweed Water ، چندین توله رتریور مشکی با پوشش مواج ، یک توله قرمز از نژاد Setter و همینطور توله هایی از نژاد های Labrador retriever و Bloodhound به وجود آمدند تا اینکه آقای Marjoribanks و بستگانش یک خط استثنایی و استوار و با صلاحیت از گلدن های زرد رنگ ایجاد کردند.
تا سال ۱۹۰۴ گلدن رتریور تا حد زیادی ناشناخته باقی مانده تا زمانی که یکی از سگهای آقای Marjoribanks برنده اولین رقابت رتریور ها شد. پس از آن رتریور های زرد توسط یک کلاب انگلیسی به عنوان رتریور با پوشش مواج یا صاف ثبت شد و در سال ۱۹۱۳ به وضوح به عنوان رتریور زرد یا گلدن شناخته شدند. گلدن رتریور در اوایل دهه ۱۹۰۰ برای اولین بار به ایالات متحده آمد و بلافاصله محبوب شد. باشگاه آمریکایی Kennel اولین گلدن را در سال ۱۹۲۵ به ثبت رساند. باشگاه آمریکایی گلدن رتریور در سال ۱۹۳۸ تاسیس شد که یکی از قوی ترین باشگاه های مولد های Akc می باشد. یکی از معروف‌ترین بنیانگذاران این نژاد Am/Can Ch Speedwell Pluto در سال ۱۹۲۹ در انگلستان می باشد که سهم عظیمی در پرورش این نژاد در سراسر جهان داشت. گلدن رتریور در قبل و بعد از جنگ جهانی دوم با محبوبیت فراوانی، به طور پیوسته تکثیر شد. از گلدن به عنوان سگ شکار ، سگ راهنما برای نابینایان ، سگ خدمات و کمک ، جستجو و نجات و به عنوان متخصصان ردیابی استفاده می شود. گلدنها معمولاً جزء ۱۰ نژاد برتر سازمان Akc هستند.

شخصیت :
گلدن رتریور یک همدم خانوادگی کلاسیک به شمار می آید. آنها مطیع ، بازیگوش ، باهوش ، مهربان با بچه ها و خوش رو در برخورد با غریبه ها هستند. آنها در گونه ی خود در کلاس بالای اطاعت پذیری قرار دارند و معمولا قهرمان مسابقات هستند. گلدن رتریور نیازمند به همنشینی با مردم است و انتخاب مناسبی برای خانواده های بزرگ و فعال می باشد.

الزامات فعالیت :
گلدن نیاز به تمرین و فعالیت های زیاد روزانه دارد. آنها تقریباً از هر نوع فعالیت در فضای باز که مردم در آن مشارکت دارند از قبیله پیاده روی ، دویدن در کنار شما در حین دوچرخه سواری ، پرت کردن یک تکه چوب ، شنا و یا تعقیب و گریز با بچه ها لذت می برند. آنها نیاز به یک اتاق بزرگ برای انجام فعالیت های روزانه خود دارند و محدود کردن آنها در یک محیط بسته ناعادلانه است.

آموزش و پرورش :
گلدن ها مشتاق یادگیری هستند آنها برای اینکه ذره ای از توجه و ستایش شما را به خود جلب کنند و یا اینکه مقداری غذا دریافت کنند ، هر کاری انجام میدهند. این موضوع باعث می‌شود که گلدن انتخاب مناسبی برای کسانی که برای اولین بار قصد نگهداری از یک سگ را دارند باشد. با گلدن ها همواره باید با ملایمت و مهربانی رفتار کنید زیرا آنها موجودات حساسی هستند که به صدای خشن و تنبیه شدن پاسخی نمی‌دهند. بزرگترین مشکل مردم در آموزش این نژاد پیاده روی آنها همراه با قلاده میباشد. شما باید هرچه سریعتر و از تولگی ، گلدن رتریور را به قلاده عادت داده تا در آینده بتوانند با بستن آن پیاده روی کنند. توانایی‌های بالای گلدن ، از آنها یک نژاد درجه یک جهت سگ خدمات و سگ نجات و درمان ساخته است و در سال های اخیر آنها جزء انتخاب های مورد علاقه ی نیروی پلیس بعنوان یابنده مواد مخدر ، کشف مواد منفجره و در تیم های نجات و جستجو هستند.

صفات رفتاری :
در حالیکه گلدن رتریور ها به طور کلی خلقیات و رفتار خوبی دارند ، اما کسانی که قصد تولید و پرورش این نژاد را دارند باید در این زمینه تحقیق و پژوهش کافی انجام دهند. اما متاسفانه برخی دست به شیوه های نامناسب پرورش زده اند که نتیجه آن به دنیا آمدن توله هایی با خلق و خوهای بی ثبات و ناپایدار شده است. توجه داشته باشید که تمامی تمرینات و آموزش های اجتماعی شدن موجود در دنیا نمی توانند اثرات بد یک خط خونی غیر اصیل را از بین ببرد . بنابراین همیشه از یک پرورش دهنده معتبر همچون مجموعه ی ایران داگز لند Iran Dogs Land استفاده کنید. گلدن یک نژاد سگ اجتماعی است که به مردم عشق می‌ورزد. اگر آنها بیش از اندازه تنها بمانند ، به خصوص بدون هیچگونه تمرین مناسب ، احساس اضطراب از جدایی در آنها شکل گرفته که منجر به اثرات مخرب از جمله جویدن وسایل منزل می گردد . در حقیقت گلدنها جوندگان خوبی هستند بنابراین همیشه باید برای آنها مقداری از اسباب بازیهای جویدنی و استخوان فراهم کنید، در غیر این صورت آنها با کفش ،کتاب ، بالش و سایر اقلام خانگی خاموش خواهند شد.

تصاویر سگ های مولد مجموعه

بزرگترین تفاوت ما با سایر مراکز فروش سگ، امکان بازدید از مجموعه و توله ها به همراه مولدهایشان می باشد

از مجموعه ما بازدید کنید

ساعات بازدید روز های غیر تعطیل از ساعت 10 الی 14
لطفا یک روز قبل از بازدید هماهنگ کنید

09308715001

قیمت سگ نگهبان

در

فروشگاه اینترنتی سرزمین سگ ها

شما می توانید

خرید و فروش توله سگ نگهبان

، 

بهترین سگ نگهبان باغ

، 

بهترین سگ نگهبان در ایران

، 

انواع توله سگ

بخصوص 

توله سگ هاسکی

و 

توله سگ ژرمن شپرد

را به راحتی مشاهده و جهت سفارش پیگیری و اقدام نمایید.

ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین اخبار آگاه شوید...